Statystyka

  • Wszytkich: 8721165
  • W tym roku: 278377
  • W tym miesiącu: 49579
  • Dziś: 491
  • Online: 17

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


(Wisełka - Dziwnów - Kamień Pomorski)

19

AMBER BALTIC GOLF CLUB

adres: ul. Bałtycka 13, 72-514 Kołczewo
telefony: +48 91 3265110;
www: www.abgc.pl
Data dodania: 2014-04-28

Odległości

Bankomat do 500 m
Stacja benzynowa do 1 km
Sklep do 1 km
Kościół do 5 km

Atrakcje w pobliżu

1.):
Woliński Park Narodowy z pokazowym rezerwatem żubrów oraz Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego im. Adama Wodziczki

2.):
Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach

Udogodnienia w obiekcie

Dostępne w obiekcie

  • darmowy internet
  • parking

Obsługujemy klientów w językach

  • polski
  • English
  • Deutsch

Opis: AMBER BALTIC GOLF CLUB

Pole Golfowe w Kołczewie


W Kołczewie na Wyspie Wolin, 12 km na wschód od Międzyzdrojów i zaledwie 2 km od Wisełki, na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego znajduje się Klub Golfowy Amber Baltic. Sąsiedztwo morza, otaczająca zieleń oraz czyste powietrze sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla sportu i wypoczynku.


27-dołkowy kompleks golfowy Amber Baltic jest przystosowany do wymogów zawodowych i amatorskich turniejów golfowych. Amber Baltic Golf Club został założony w 1993 roku i obecnie zrzesza ponad 260 członków. Nasz Klub golfowy jest wiodącym Klubem w Polsce, a w swojej krótkiej historii ma już wiele osiągnięć, do których należy m.in. organizacja takich turniejów golfowych jak: 1-sze i 2-gie Otwarte Mistrzostwa Polski, 1-sze, 2-gie, 3-cie i 4-te Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów, Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Zawodowców, Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawodowców, oraz EDS Trophy '98 - oficjalna, specjalna impreza Ladies European Tour.


Amber Baltic Golf Club oferuje również możliwości nauki i doskonalenia techniki gry pod okiem zawodowego trenera (P.G.A. qualified). Naturalne środowisko i zróżnicowane ukształtowanie terenu pola golfowego stwarzają wspaniałe warunki do nauki i gry w golfa.


W budynku klubowym Pineview znajdują się: sekretariat klubu, recepcja, sklep ze sprzętem golfowym oraz bar z tarasem, z którego roztacza się piękny widok na pole golfowe i sosnowe lasy Wolińskiego Parku Narodowego.


Klub Golfowy Amber Baltic to doskonałe połączenie sportu, przyrody i wypoczynku.


 

Galeria: AMBER BALTIC GOLF CLUB

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach