17. FESTIWAL GWIAZD W MIĘDZYZDROJACH

Kolejna edycja Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach odbędzie się w dniach 4-8 lipca 2012. W programie znajda się wydarzenia teatralne minionego sezonu, koncerty, wystawy oraz imprezy sportowe. Nie zabraknie również otwartych dla publiczności spotkań z artystami i sesji autografowych. Po raz drugi opracowania koncepcji artystycznej festiwalu podjął się aktor i reżyser Olaf Lubaszenko.  

Międzyzdroje to jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie podczas wakacji spotkanie prawdziwej gwiazdy jest prawie pewne, w końcu to MIASTO GWIAZD! Rok temu nasze zaproszenie przyjęły największe nazwiska polskiego show-biznesu: Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, wielkie osobowości teatru: Mikołaj Grabowski, Jan Peszek, Magdalena Cielecka, gwiazdy sceny muzycznej: Krzesimir Dębski, Anna Jurksztowicz, Zbigniew Górny, artyści kabaretowi: Rafał Rutkowski, Artur Andrus i osobowości telewizyjne: Maria Szabłowska i Agnieszka Szulim.

Odkąd Dyrektorem Programowym Festiwalu Gwiazd jest Olaf Lubaszenko - aktor filmowy i teatralny, reżyser i producent - najmocniej reprezentowaną dziedziną sztuki jest teatr. Podczas tegorocznej edycji festiwalu zaprezentujemy najciekawsze propozycje sezonu 2011/2012. Publiczność zobaczy spektakle Teatrów Imka, Capitol, Stu, Kwadrat i innych.

Pięć festiwalowych dni, ponad 80 artystów, 7500 sprzedanych biletów, kolejki do kas, wypełnione po brzegi sale teatralne i koncertowe, tłumy widzów - tak wyglądała 16. edycja Festiwalu Gwiazd w oczach ponad 200 akredytowanych dziennikarzy. W tym roku rozmach imprezy będzie jeszcze większy.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach