Statystyka

  • Wszytkich: 5550517
  • W tym roku: 288227
  • W tym miesiącu: 59772
  • Dziś: 139
  • Online: 23

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Świnoujście

Wiele osób planujących urlop nad polskim morzem zastanawia się gdzie się wybrać. Gdzie jest dobra baza noclegowa, piękne plaże, dużo ciekawych miejsc. Może więc do Świnoujścia! Już samo stwierdzenie, że jest to miasto z dużym portem morskim, że jest uzdrowiskiem i leży u ujścia Świny powinno zwrócić naszą uwagę. Jako dodatkowy atut należy podkreślić ...

 

Wiele osób planujących urlop nad polskim morzem zastanawia się gdzie się wybrać. Gdzie jest dobra baza noclegowa, piękne plaże, dużo ciekawych miejsc.

Może więc do Świnoujścia! Już samo stwierdzenie, że jest to miasto z dużym portem morskim, że jest uzdrowiskiem i leży u ujścia Świny powinno zwrócić naszą uwagę. Jako dodatkowy atut należy podkreślić, że jest to miasto jedyne w Polsce położone na dużych trzech wyspach, wyspie Uznam, Wolin i Karsibór oraz na kilkudziesięciu (44) małych niezamieszkałych wysepkach. Ci którzy pragną spędzać aktywnie wypoczynek w Świnoujściu do swojej dyspozycji mają również wiele tras rowerowych oraz pieszych, które mogą zaprowadzić do Wolińskiego Parku Narodowego.

Taka ilość atutów, atrakcji przyciąga każdego roku dużo turystów, baza noclegowa w tym mieście jest więc szeroka. Bardzo duży wybór hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, domów gościnnych. Ośrodki SPA, apartamenty i wille do wynajęcia oraz szeroka baza kwater prywatnych. Jest więc w czym wybierać a ta cała różnorodność pozwala każdemu, znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach