Statystyka

  • Wszytkich: 5427179
  • W tym roku: 164889
  • W tym miesiącu: 52163
  • Dziś: 1172
  • Online: 19

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Zakończenie cyklu Letnich Koncertów Organowych i Kameralnych

Muzyka z filmów „Polskie drogi", „Ogniem i mieczem", „Noce i dnie", znany Polonez Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz" Andrzeja Wajdy, „Obój Gabriela" Ennio Morricone z filmu „Misja", „Jesień" z cyklu „Cztery Pory Roku" Antonio Vivaldiego - to tylko niektóre propozycje programu na zakończenie tegorocznego cyklu Letnich Koncertów Organowych i Kameralnych w Krynicy Morskiej.

 

Wykonawcami koncertu będą tym razem Sławomir Kamiński, organy i Tomasz Gubański, obój. Artyści mają na swym koncie liczne występy w kraju i za granicą, są laureatami prestiżowych konkursów muzycznych. Współpracują z Filharmonią Poznańską i Chórem Poznańskie Słowiki, nagrali wiele płyt CD, dokonali nagrań radiowych i TV. Obydwaj zajmują się też działalnością dydaktyczną w Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 27 sierpnia o godz. 20:00 do kościoła przy ul. Teleexpressu 4 na ten ciekawy koncert. Będzie to już ostatnia w tym roku okazja, aby posłuchać pięknej muzyki klasycznej w znakomitym wykonaniu.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach