Statystyka

  • Wszytkich: 5599438
  • W tym roku: 337148
  • W tym miesiącu: 7356
  • Dziś: 1142
  • Online: 21

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Koncert - Gdy Piosenka Szła do Wojska

 

Koncert "Gdy Piosenka Szła do Wojska" - 8 sierpnia 2016, godz. 18.00, Amfiteatr

 

Zapraszamy na niezwykłą imprezę - widowisko, o którym Młodzi Ludzie z pewnością nie słyszeli. Czas najwyższy, aby powrócić do zapomnianych, rytmicznych i melodyjnych PIOSENEK ŻOŁNIERSKICH!

Większość Państwa z pewnością pamięta i wspomina, jak co roku czekaliśmy na Festiwal Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, który transmitowała nam Telewizja Polska. Ostatni raz mogliśmy nasycić ducha melodiami wojskowymi w 1991 roku. Od tego czasu minęło już ponad 25 lat i żal serce ściska, że Żołnierze nie mieli możliwości pokazać się Nam Wszystkim - po prostu Polakom.

Niewiele Osób pamięta, że to właśnie w Kołobrzegu podczas Festiwali Piosenki Żołnierskiej "wyrosły" takie polskie gwiazdy jak : Krystyna Giżowska, Małgorzata Ostrowska, a Laureatami Najwyższych Nagród byli m.innymi : Trubadurzy, Czerwone Gitary, Dwa Plus Jeden, Skaldowie, Halina Frąckowiak, Halina Kunicka, Maryla Rodowicz, Anna Jantar i inni Wykonawcy najbardziej wówczas znani i popularni.
Utwory tworzyły Wielkie Nazwiska, jak : Katarzyna Geartner, Jerzy Wasowski, Włodzimierz Korcz i inni. Koncert będzie wspomnieniowy, ale nie smutny, gdyż poprowadzi imprezę Sam TADEUSZ DROZDA - doskonały aktor, kabareciarz, który także śpiewa i może przygotuje dla NAS jakąś muzyczną niespodziankę.

Udział wezmą polskie zespoły muzyczne wojskowe i "cywilni" Wykonawcy, dla których muzyka wojskowa nie jest obca, a Gwiazdą Wieczoru będą TRUBADURZY, czyli jeden z Laureatów Festiwalu który wielokrotnie zdobywał nagrody w latach /1969 /1970/1975/1976/

Zapraszamy WSZYSTKICH raz jeszcze na znakomitą zabawę i wspólne śpiewanie (refreny znamy na pewno) do Amfiteatru w Kołobrzegu, w dniu 13 sierpnia 2016 roku (sobota) już na godz.18:00 Tylko od Was zależy do której będzie trwał koncert !!!

Bilety w cenie 40 zł ulgowy (dzieci do lat 12 i emeryci) 50 zł normalny.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach