SAIL ŚWINOUJŚCIE 2016 – BILETY NA REJSY JUŻ W SPRZEDAŻY!

Już po raz ósmy w dniach 18-21. sierpnia 2016 odbędzie się Sail Świnoujście - żeglarskie wydarzenie, które ma już swoich wiernych sympatyków nie tylko wśród żeglarzy, ale wszystkich mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto.

 

Jedną z największych atrakcji są rejsy żaglowcami. Bilety można już kupić przez Internet. Na stronie www.sail-swinoujscie.pl dostępny jest odpowiedni link oraz harmonogram rejsów.

Sail Świnoujście to przede wszystkim żaglowce, a w tym roku będzie ich u nas aż 8! To właśnie rejsy na pełne morze przy akompaniamencie szant stanowią największą atrakcję imprezy. W tym roku będą gościć u nas: Albert Johannes, Hendrika Bartelds, Regina Maris, Ubena von Bremen, Santa Barbara Anna, Greif, Kattenturm oraz Baltic Beauty.

W sobotę 20. sierpnia odbędzie się już słynna parada żaglowców, podczas której można podziwiać żaglowce jak wychodzą w całej swój okazałości na pełne morze. Stałym elementem imprezy są także szantowe koncerty. W tym roku przed nami już XXXII Pływający Festiwal Piosenki Morskiej Wiatrak, gdzie morskie utwory zaprezentują rodzimi i zagraniczni wykonawcy. Oczywiście, całej imprezie będzie towarzyszył jarmark morski, na którym na pewno znajdziemy coś i dla oka, i dla podniebienia.

Więcej na stronie: http://www.sail-swinoujscie.pl/

Bielty na rejsy żaglowcami są już w sprzedaży internetowej na stronie http://balticcharter.com.pl/harmonogrambilety/

Serdecznie zapraszamy do Świnoujścia!

informacja za: WPT UM Świnoujście

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach