Statystyka

  • Wszytkich: 5438993
  • W tym roku: 176703
  • W tym miesiącu: 9398
  • Dziś: 2286
  • Online: 98

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Panie będę biegać w szpilkach i nie tylko

W imieniu Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wyspiarz", który jest głównym Organizatorem tegorocznej edycji Babskiego Biegu - serdecznie zapraszam na imprezę, która odbędzie się 6 marca (niedziela) o godz. 11.00 na Promenadzie Miejskiej (na wysokości Pływalni). Organizujemy ją pod hasłem: Żyj zdrowo i aktywnie!

 

Impreza zorganizowana z okazji Dnia Kobiet ma charakter sportowo - rekreacyjny i skierowana jest do dziewcząt i kobiet oraz panów, których start będzie możliwy po wystylizowaniu się na "piękną płeć" ;-). W imprezie udało się nam zgromadzić wyjątkową listę Sponsorów, którzy ufundowali rekordową liczbę wyjątkowych nagród niespodzianek (wykaz w załączeniu), które rozlosowane zostaną wśród Uczestników Imprezy. Najstarsza i najmłodsza uczestniczka Biegu otrzymają specjalne statuetki. Po głównym biegu odbędzie się również bieg o charakterze zabawy - Bieg w Szpilkach po Promenadzie na odcinku 100 m - warunkiem udziału jest posiadanie butów na obcasach ;-).

Zwyciężczyni otrzyma specjalną statuetkę i nagrodę.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach