Statystyka

  • Wszytkich: 5553336
  • W tym roku: 291046
  • W tym miesiącu: 1830
  • Dziś: 8
  • Online: 20

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Wyrusz z Centrum Hewelianum na poszukiwanie zimy!

 

Czekamy na nią z upragnieniem... Niby już zawitała, ale cały czas nam jej brakuje... Mowa o jednej z ulubionych przez dzieci pór roku - o ZIMIE, oczywiście!

 

Szaleństwo na sankach, łyżwy, lepienie bałwana, walka na śnieżki - to ulubione atrakcje, nierozłącznie związane z mrozem i śniegiem. W nadchodzący weekend na trochę inne zabawy z zimą, a właściwie na jej poszukiwanie, zaprasza starszych i młodszych gdańskie centrum nauki!

W sobotę i niedzielę (16 i 17 stycznia) Centrum Hewelianum będzie zachęcać do zimowej zabawy, podczas której nie marzną uszy i nie trzeba być ciepło ubranym. Koniecznie są jednak inne elementy: kreatywność, chęć odkrywania i nastawienie na dobrą zabawę!

Jednym z zadań podczas weekendowych atrakcji będzie stworzenie bajkowego, śnieżnego krajobrazu przy użyciu masy solnej. Pomysłowość i wyobraźnia będą premiowane - autorzy dziesięciu najpiękniejszych prac z każdego dnia, otrzymają wyjątkowe kalendarze 2016 Centrum Hewelianum.

Na Uczestników czeka także rodzinna zabawa w formie zagadek, krzyżówek i podążania tropem zwierząt. Każdy, kto chciałby dowiedzieć się, gdzie tak naprawdę mieszka niedźwiedź polarny, słoń morski czy pingwin Adeli będzie miał wyśmienitą okazję, aby z równika, razem z animatorem Centrum Hewelianum, wyruszyć ich tropem!

Zabawy w ramach Poszukiwania zimy odbywają się w trybie ciągłym, w godz. 10:00-16:00.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach