Statystyka

  • Wszytkich: 5553331
  • W tym roku: 291041
  • W tym miesiącu: 1825
  • Dziś: 3
  • Online: 29

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Jesienna edycja akcji - Kołobrzeg za 50%

 

Odkryj złotą polską jesień w Kołobrzegu!

 

Intensywny sezon letni mógł wyczerpać pokłady energii. Dlaczego więc nie zregenerować sił w najpiękniejszym polskim uzdrowisku? Dlaczego nie zrobić tego za pół ceny? Doskonałą do tego okazją będzie weekend 23-25 października 2015r. Miasto Kołobrzeg już po raz kolejny jest organizatorem akcji „Kołobrzeg za 50%". Wśród barwnie „pomalowanych" przez jesień parków i szumów fal będzie można skorzystać z coraz bogatszej oferty usług gastronomicznych i noclegowych. Liczna grupa gestorów kusi niskimi cenami i wysoką gwarancją jakości.

Grzaniec w klimatycznej kawiarence, czy może relaksujący masaż gorącymi kamieniami? A jak Państwo spędzicie ten wyjątkowy jesienny weekend?

Luksusowe hotele, ośrodki i kwatery prywatne już czekają na przyjęcie wymagających gości. Liczne restauracje i kawiarnie szykują znakomite menu tak aby rozgrzać podniebienia i pobudzić zmysły smaku i zapachu. Liczne atrakcje oferowane przez muzea, kręgielnie czy ośrodki sportu pobudzą do aktywnego wypoczynku. Popołudniami dotyk leczniczych masaży i zabiegów spa&wellnes pozwolą zapomnieć o jesiennej aurze.

Już dziś zaplanuj swoją weekend w Kołobrzegu!

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach