Statystyka

  • Wszytkich: 5627817
  • W tym roku: 365527
  • W tym miesiącu: 7610
  • Dziś: 612
  • Online: 25

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Ustka na fali - konkurs fotograficzny

 

9 marca, rusza I edycja konkursu fotograficznego "Ustka na fali". Jest to edycja zimowa, planujemy jeszcze wiosenną (maj/czerwiec), letnią (lipiec/wrzesień) i jesienną (październik/listopad).

 

Uczestnik konkursu musi być osobą pełnoletnią. Żeby wziąć w nim udział należy przesłać maksimum pięć, wykonanych samodzielnie, zdjęć wraz ze zgłoszeniem na adres: konkurs@um.ustka.pl. Wiadomość powinna zawierać: imię i nazwisko autora fotografii, dane kontaktowe oraz link do portalu Facebook, gdzie zamieszczono konkursowe zdjęcia. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest polubienie profilu Ustki na Facebooku - www.facebook.com/ustkalubieto.

Zimowe zdjęcia Ustki można przesyłać do 9 kwietnia, w dniach 12 - 22 kwietnia br., odbędzie się głosowanie na finałową piątkę na portalu Facebook. Ogłoszenie wyników zimowej edycji konkursu nastąpi 24 kwietnia br.

Przyznane zostaną następujące nagrody: nagroda internautów - voucher do wykorzystania w Ustce o wartości nie mniejszej niż 150 zł, zestaw gadżetów reklamowych oraz nagroda jury - voucher do wykorzystania w Ustce o wartości nie mniejszej niż 200 zł, zestaw gadżetów reklamowych.

Regulamin konkursu.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach