Statystyka

  • Wszytkich: 5547439
  • W tym roku: 285149
  • W tym miesiącu: 56694
  • Dziś: 910
  • Online: 56

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


XI Festiwal "Nadzieja" czyli NOC WOJENNA - 25-26 lipca 2014, godz. 17.00, Hala Łucznicza

Zapraszamy wszystkich miłośników twórczości Jacka Kaczmarskiego na XI edycję naszego festiwalu, która odbędzie się w dniach 25-26 lipca br. Motywem przewodnim festiwalu będzie tym razem NOC WOJENNA podczas której usłyszymy piosenki Jacka Kaczmarskiego odnoszące się do II wojny światowej i Powstania Warszawskiego.

 

Festiwal rozpocznie się 25 lipca o godzinie 17.00 w hali Łuczniczka przy ul. Łopuskiego i tradycyjnie publiczność będzie miała okazję zobaczyć i usłyszeć wykonawców ubiegających się o laury w konkursie festiwalowym. O godzinie 21.00 rozpocznie się I część wspomnianej Nocy Wojennej. O godzinie 22.30 odbędzie się ogłoszenie werdyktu konkursowego a o 23.00 II część artystyczna. Dzień później, czyli 26 lipca - zgodnie z tradycją festiwalu - odbędzie się mecz piłkarski między drużyną publiczności pn."Kuglarze" a zespołem Fundacji im. Jacka Kaczmarskiego. (godzina 12.00). O godzinie 17.00 w sali konferencyjnej hotelu Aquarius (ul. Kasprowicza 24) zaplanowaliśmy wyświetlenie filmu o Jacku Kaczmarskim a także II edycję ogólnopolskiego testu z wiedzy o twórczości Jacka Kaczmarskiego, sprofilowany na zaangażowanych słuchaczy i wielbicieli pieśni barda.

Udział w konkursie
Osoby pragnące wziąć udział w konkursie głównym podczas XI edycji Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja" mogą przesyłać swoje nagrania (mp3) do 20 czerwca br. na adres e-mail: fundacja.jk@interia.pl Przypominamy, że konkursowicz wykonuje dwie piosenki: autorską i z repertuaru Jacka Kaczmarskiego. Przewodniczącym jury jest Jan Poprawa. O tym czy dany wykonawca zakwalifikował się do konkursu głównego poinformujemy w terminie do 25 czerwca br.
Nolegi
Jak co roku jest możliwość uzyskania noclegów w internacie Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza ul. 1 Maja. w cenie 27 zł od osoby za dobę. W sprawie rezerwacji prosimy o e-maile na adres:fundacja.jk@interia.pl
Na zgłoszenia ( prosimy o podanie w zgłoszeniu terminu pobytu i numeru kontaktowego tel.) czekamy do 15 lipca br. Pragniemy uprzedzić, że ilość miejsc ograniczona.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach