Statystyka

  • Wszytkich: 5593997
  • W tym roku: 331707
  • W tym miesiącu: 1915
  • Dziś: 314
  • Online: 17

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Najlepsi polscy kitesurferzy w Świnoujściu!

W dniach 13-15 czerwca 2014 r. w Świnoujściu odbędą się zawody kitesurfingowe: „44 ISLANDS KITE CUP" PUCHAR POLSKI W KITESURFINGU W FORMULE KITE. Partnerem wydarzenia jest Gmina Miasto Świnoujście, organizatorem firma Event Factory S.C. Zobacz szczegółowy program.

 

 

Do Świnoujścia zawita czołówka polskich kitesurferów aby wziąć udział w Pucharze Polski w Formule Kite. Ponadto rozegrany zostanie turniej: KITE vs WINDSURFING (kitesurfingowcy kontra windsurfingowcy) miłośnicy obu dyscyplin prezentując swoje umiejętności zmierzą się z siłami wiatru i wody.

Formuła „44 ISLANDS KITE CUP" to nie tylko zawody kitesurfingowe - trzydniowy program przewiduje atrakcje dla całych rodzin wypoczywających na Świnoujskiej plaży. Szkółka kite i windsurfingu, strefa testów sprzętu, plażowa piłka ręczna i siatkowa, hockej gigant, konkursy SUP oraz trickboard - to zaledwie część z zaplanowanych działań towarzyszących zawodom.

„44 ISLANDS KITE CUP" - rywalizacja połączona z doskonałą zabawą w typowo wakacyjnej atmosferze.

 

PROGRAM

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach