Bijemy rekord ! Świnoujście na rowery !

 

„Zielono mi", pod takim hasłem odbędzie się pierwsza w tym roku masa krytyczna. Wyruszamy w niedzielę 23 marca br., o godzinie 11.00, spod Urzędu Miasta.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do pobicia rekordu masy krytycznej. W ubiegłych latach w imprezach jednorazowo brało udział około 200 rowerzystów. Z roku na rok coraz więcej osób wybiera rower nie tylko w celach rekreacyjnych, ale również jako wygodny środek transportu. Pokażmy więc, że jest nas coraz więcej! Uczestników masy prosimy o przybycie w zielonych ubiorach - koszulkach, kurtkach, polarach.

Trasa wiedzie spod Urzędu Miasta, dalej ulicami: Wojska Polskiego, Konstytucji 3 Maja, Marynarzy, Wybrzeżem Władysława IV, Bolesława Chrobrego, Słowackiego, Matejki, Chopina, Piłsudskiego. Przejazd zakończy się na Placu Wolności.

Tego samego dnia od godz. 11.30 zapraszamy na Plac Wolności, gdzie funkcjonariusze Komendy Policji w Świnoujściu będą znakowali rowery.

Marcową masą krytyczną rozpoczynamy sezon rowerowy 2014. W bieżącym roku zaplanowane są 4 przejazdy rowerzystów ulicami Świnoujścia: 23 marca, 29 czerwca, 22 sierpnia, 7 grudnia br.

Zapraszamy wszystkich rowerzystów. Pierwsze 100 osób otrzyma odblaskowe opaski rowerowe.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach