Statystyka

  • Wszytkich: 5553307
  • W tym roku: 291017
  • W tym miesiącu: 1801
  • Dziś: 1010
  • Online: 30

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Jedne z najlepszych hoteli na świecie są w Gdańsku!

Gdańsk znalazł się na trzecim miejscu miast słynących z najlepiej na świecie ocenianych hoteli. Ranking opublikowała wyszukiwarka hoteli trivago.pl. Pod uwagę wzięto ponad 82 miliony opinii z ponad 200 stron rezerwacyjnych (w tym Expedia.com, Hotels.com, itp.).

 

 

Klasyfikacji poddano hotele z ponad 60 opiniami z miejscowości mających co najmniej 135 hoteli.

Na czele rankingu znalazło się Sorrento we Włoszech, drugie miejsce zajęło Drezno, a trzecie Gdańsk. W pierwszej dziesiątce na 6. Pozycji został sklasyfikowany Kraków, a na 9. Warszawa.
Link do artykułu: http://imgec.trivago.com/contentimages/press/texts/18022014.pdf

To kolejne ważne wyróżnienie przyznane Gdańskowi w tym roku. 9 stycznia internetowe wydanie brytyjskiego dziennika The Guardian opublikowało TOP 40 najbardziej atrakcyjnych destynacji turystycznych na rok 2014. W rankingu - na miejscu 31 - jako jedyne polskie miasto (!) znalazł się Gdańsk.
Link do informacji: http://www.theguardian.com/travel/2014/jan/03/holiday-hotspots-where-to-go-in-2014

- Wcześniej byliśmy już zauważani m.in. przez National Geographic, The New York Times czy znany portal podróżniczy Lonely Planet. To dowód, że dołączamy do najwyższej światowej ligi - podkreśla Anna Zbierska, dyrektor Biura Prezydenta ds. Promocji Miasta.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach