Aktywuj się w Triathlonie

 

Wszystkich miłośników triathlonu już dziś zapraszamy do treningów, które przygotują Was do lipcowej imprezy Triathlon Gdańsk na dystansie 1/4 Ironmana.

 

Już wkrótce na antenie Radia Gdańsk ruszy konkurs, w którym będzie można wygrać pakiet treningowy, dzięki któremu będziecie w stanie stanąć na starcie gdańskiego triathlonu przygotowani przez profesjonalistów. Nasłuchujcie więc na 103,7 FM oraz śledźcie stronę mosir.gda.pl oraz nasz profil facebook.com//MOSiRGdansk.

Ponadto, zapraszamy do udziału w drugiej odsłonie trzyczęściowego seminarium "Swim, Bike, Run - Triathlon" - pt. Pływanie w Triathlonie. W ramach wspólnej akcji MOSiR w Gdańsku oraz powerOn3city "Aktywuj się w Triathlonie" odbędą się warsztaty, które poprowadzą Monika Smaruj oraz Witold Podgórski. Warsztaty skierowane są dla osób pragnących doskonalić technikę pływania i umiejętności związane z ich wykorzystaniem w triathlonie zarówno dla zawodników zaczynających przygodę z triathlonem jak i doświadczonych z wieloma startami za sobą, pragnących usystematyzować swoją treningową wiedzę.

Zaczynasz przygodę z triathlonem? Masz już za sobą debiutancki sezon? Jesteś doświadczonym zawodnikiem z wieloma startami za sobą? Nie możesz przegapić tej imprezy! Chcesz postawić swój pierwszy triathlonowy krok? Pragniesz usystematyzować swoją treningową wiedzę? Zastanawiasz się jak bezpiecznie realizować swoje sportowe cele? Przyjdź, posłuchaj, zapytaj! Planujesz zakup sprzętu: pianki, okularów? Przyjdź, zapytaj, przetestuj!

31.01.2014

Pływalnia MOSiR w Gdańsku, ul. Chałubińskiego 13
godz. 13.00 - 16.00 - warsztaty z testami pianek (część praktyczna w wodzie)

rozgrzewka
trening - przykładowe metody
przykładowe ćwiczenia poprawy techniki
ocena techniki

Sala konferencyjna Hotelu Olivia
Godz. 19.00 - 22.00 - część merytoryczna, min.:

mój pierwszy krok
wydolność fizyczna jako fundament przygotowania motorycznego w triathlonie
jak trenować - po co mi trener
wyznaczanie sportowych celów i ich (bezpieczna realizacja) - środki treningowe (pływanie, kolarstwo, bieganie)
jak żyć - sport, rodzina, praca

01.02.2014

Pływalnia MOSiR w Gdańsku, ul. Chałubińskiego 13
godz. 10.30 - 13.00 - warsztaty z testami pianek (część praktyczna w wodzie)
Wstęp na pływalnię w tych dniach dla osób wcześniej zarejestrowanych do udziału w testach jest bezpłatny! Obowiązuje kolejność zapisów ze względu na ograniczoną ilość miejsc! Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod adresem:

https://docs.google.com/forms/

Każdy z uczestników będzie miał możliwość dobrania najlepszej dla siebie pianki - zarówno pod względem optymalnego dopasowania, wyporności jak i budżetu.
Data: 31.01-01.02.2014
Miejsce: Pływalnia MOSiR w Gdańsku, ul. Chałubińskiego 13
Organizator: MOSiR

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach