Statystyka

  • Wszytkich: 5427176
  • W tym roku: 164886
  • W tym miesiącu: 52160
  • Dziś: 1169
  • Online: 17

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Kołobrzeg za 50% - 18-20 października 2013, Kołobrzeg

Dwa razy do roku Miasto Kołobrzeg organizuje ciekawą akcję promocyjną pt.: "Kołobrzeg za 50%".

Ma ona na celu zainteresowanie turystów bogatą ofertą miasta i zachęcenie do odwiedzin poza sezonem. Główną ideą akcji jest obniżenie na jeden z weekendów o połowę kosztów związanych z biletami wstępu, cenami noclegów, pozycjami w menu oraz innymi atrakcjami. Podczas weekendu można przenocować, zjeść, zrelaksować i wypocząć za połowę ceny. Największym zainteresowaniem cieszą się obiekty gastronomiczne i atrakcje turystyczne. Niektóre restauracje przeżywają prawdziwe oblężenie klientów, a na wolny stolik należy cierpliwie odczekać w kolejce.
Z niekrytą radością obserwujemy wzrost zainteresowania zarówno kołobrzeskich przedsiębiorców oferujących swoje usługi jak i odbiorców kolejnych edycji - turystów i mieszkańców, do których akcja jest skierowana i dla których jest cyklicznie powtarzana.

Najbliższa edycja już w październiku. Weekend 18-20.10.2013 będzie obfitował w największą do tej pory liczbę hoteli, restauracji, SPA i pensjonatów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w akcji! Więcej o akcji na naszej stronie oraz www.kg50.pl. Bądź na bieżąco i sprawdzaj oficjalnego fanpage www.facebook.com/klimatycznykolobrzeg oraz fanpage akcji "Kołobrzeg za 50%" www.facebook.com/kolobrzegza50

Zgłoszenia podmiotów zainteresowanych przystąpieniem do akcji prosimy kierować do dnia 08.09.2013r. na adres kolobrzegza50@iventor.pl

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach