Statystyka

  • Wszytkich: 5599754
  • W tym roku: 337464
  • W tym miesiącu: 7672
  • Dziś: 284
  • Online: 31

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Ustka na smartfony!

Mobilna aplikacja dla turystów i mieszkańców. Ustka na smartfony!


Idziemy z duchem czasu i technologicznym postępem! Specjalnie dla wszystkich użytkowników smartfonów z systemem Android przygotowaliśmy specjalną, mobilną aplikację. Tak piszą władze miasta.

Aplikacja jest mobilnym przewodnikiem, pomocą dla licznie odwiedzających Ustkę turystów oraz swoistym podręcznym informatorem dla mieszkańców. Aplikacja Ustka to niezastąpione źródło podstawowych oraz rozszerzonych informacji niezbędnych dla każdego turysty. Niezwykle pomocna podczas planowania wyjazdu, jak i podczas pobytu. Aplikacja podsuwa pomysły na spędzenie wolnego czasu - plażowicze dowiedzą się więcej o Bałtyku i bursztynie, a krótki poradnik bezpiecznego plażowania zapewni bezpieczne spędzenie urlopu.Program zawiera szczegółowy przewodnik po wszystkich największych atrakcjach Ustki i organizowanych w mieście imprezach. Użytkownik znajdzie także w aplikacji aktualną prognozę pogody.
Co ważne, użytkownik nie jest narażony na koszty związane z transmisją danych, gdyż aplikacja działa w trybie off-line, jedynie aktualizując dane, w szczególności bazę wydarzeń i pogodę.
Podstawowym celem aplikacji, jest stworzenie nowego kanału dostępu do informacji. Aplikacja na telefony komórkowe, jako kolejne po stronach internetowych nowoczesne medium komunikacyjne, pozwala na zawarcie treści informacyjnych, multimedialnych oraz interaktywnych.
To pierwsza odsłona aplikacji Ustka - wersja podstawowa. Rozwój aplikacji uzależniony jest od Państwa zainteresowania i ich opinii.

Aplikacja USTKA jest przeznaczona na telefony komórkowe funkcjonujące w systemie Android. Aplikację można pobierać bezpłatnie m.in. ze sklepu aplikacji Google Play wpisując słowo „USTKA" w wyszukiwarce lub zeskanować kod stanowiący ilustrację do informacji.

Pomysłodawcą i realizatorem aplikacji jest ALSMedia - http://www.alsmedia.pl.

 

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach