Statystyka

  • Wszytkich: 5427165
  • W tym roku: 164875
  • W tym miesiącu: 52149
  • Dziś: 1158
  • Online: 36

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


Majówka z Radiem ZET

Weekend majowy już niebawem. W tym roku będzie wyjątkowo długi, bo zacznie się 26. kwietnia (piątek) i potrwa do 5. maja (niedziela). W związku z tym przygotowaliśmy ciekawą akcję promocyjną pod nazwą Morze, Góry i Mazury - Majówka z Radiem ZET.

Jednocześnie bawić będziemy się w Łebie, Szczyrku oraz Mikołajkach w towarzystwie RADIA ZET. W każdej miejscowości powstaje lista miejsc, które wezmą udział w zabawie. Turyści zdobywać będą naklejki o odpowiedniej wartości punktowej - za usługi świadczone przez lokalnych przedsiębiorców: za noclegi, za gastronomię, odwiedzenie lub skorzystanie z atrakcji (płatnych i bezpłatnych), za zakup pamiątek oraz zakupy w pozostałych sklepach i punktach usługowych, które zgłosiły nam chęć uczestnictwa.

Naklejki umieszczane będą na specjalnych kartach konkursowych, dostępnych w Informacji Turystycznej. Punkty wymienione zostaną na atrakcyjne nagrody rzeczowe - co będzie nagrodą zadecyduje sam grający, wybierając określoną rzecz z puli nagród, generowanych na dany dzień.

Lista pojawi się również na specjalnie utworzonej podstronie Radia ZET, stronach internetowych Organizatorów akcji, fanpage'u na Facebooku, ulotkach i plakatach.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach