Statystyka

  • Wszytkich: 5547387
  • W tym roku: 285097
  • W tym miesiącu: 56642
  • Dziś: 858
  • Online: 61

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

(*) - pole obowiązkowe


XXV Memoriał Wiktora Wierzbickiego - 10 marca 2013, rzeka Parsęta

Zarząd Koła Miejskiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu zaprasza łowców troci i łososi z terenu całego kraju na jubileuszowy XXV Memoriał Wiktora Wierzbickiego, który odbędzie się nad Parsętą w niedzielę 10 marca. Organizatorzy dołożą wszelkich ...

Zarząd Koła Miejskiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu zaprasza łowców troci i łososi z terenu całego kraju na jubileuszowy XXV Memoriał Wiktora Wierzbickiego, który odbędzie się nad Parsętą w niedzielę 10 marca. Organizatorzy dołożą wszelkich starań aby tegoroczne zawody miały wyjątkowo uroczysty charakter i aby na długo pozostały w pamięci uczestników i zaproszonych gości. W dużym stopniu ułatwiają im to zadanie sponsorzy i okoliczne samorządy, które już odpowiedziały na nasz apel. O podniebienia zawodników i gości zadbają członkowie Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników z Regionu Zachodniopomorskiego, którzy w tym roku serwować będą wyjątkowe menu. Poza sześcioma pierwszymi miejscami, nagradzanymi na zawodach zaliczanych do Turnieju Czterech Rzek, rozlosowane zostaną również atrakcyjne upominki wśród wszystkich uczestników akcji ekologicznej, która przeprowadzona zostanie tradycyjnie w trakcie trwania Memoriału.

 

Odpłatność za udział: 60 zł

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach