(Świnoujście - Międzyzdroje)

20

Siedlisko Nad Rozlewiskiem

adres: Zarzecze 2, 72-605 Świnoujście-Przytór
telefony: 695 378 080 ; 7;
www: www.siedliskonadrozlewiskiem.pl
Data aktualizacji: 2014-03-21
Data dodania: 2014-03-21

Ceny noclegów (zł/dobę)

od:
180 zł/dobę

do:
240 zł/dobę

Udogodnienia w pokojach

Udogodnienia w pokojach

  • tv w pokojach
  • internet w pokoju
  • łazienka w pokoju
  • czajnik bezprzewodowy

Atrakcje w pobliżu

1.):
Wyspa Uznam

2.):
Fortyfikacje

3.):
Wolinski Park Narodowy

4.):
Latarnia morska

Pokoje

Pokoje dostępne w obiekcie

  • 2 osobowe
  • 3 osobowe
  • 4 osobowe

Odległość do plaży

odległość do plaży w metrach:
do 50 m

Opis: Siedlisko Nad Rozlewiskiem

Siedlisko Nad Rozlewiskiem powstało z marzeń o ulotnych nastrojach, o śniadaniu z widokiem na rozlewisko, o śpiewie ptaków i ciszy, która inspiruje i podsyca pragnienia. Skrojone na miarę i perfekcyjnie wkomponowane w naturę zaprasza do innego świata, gdzie czas płynie odmiennym rytmem, bardziej w zgodzie z ruchem chmur, niż wskazówek zegara.


Tutaj macie szansę zwolnić, uciec na chwilę od codzienności i ponownie naładować baterie - gwarantujemy prawdziwy slow life!


Siedlisko Nad Rozlewiskiem położone jest na wyspie Wolin w malowniczej dzielnicy Świnoujścia o nazwie Przytór, pomiędzy Morzem Bałtyckim a akwenem Zalewu Szczecińskiego. Na prywatnym terenie z bezpośrednim dostępem do wody, w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego ( zamieszkałe przez wiele gatunków ptactwa), otoczone rozlewiskiem Starej Świny, królestwie okonia, szczupaka i płoci. Dominują tu cisza, harmonia i spokój.


Wybierając eko-wczasy u Nas, zyskacie Państwo bliski kontakt z przyrodą oraz spokojny i komfortowy odpoczynek w malowniczej okolicy pośród nieustającego koncertu ptasich treli, cykania świerszczy oraz relaksującego rechotu żab. Gwarantujemy maksimum wygody i prywatności oraz możliwość ciekawego spędzania czasu. Wszystko to w fantastycznym otoczeniu natury z dala od turystycznego zgiełku i gonitwy codziennego życia.


Osoby, którym udało się odwiedzić to miejsce twierdzą, że posiada magię i nastrój, który skłania do refleksji i inspiruje. Przkonajcie się sami...


 

Galeria: Siedlisko Nad Rozlewiskiem

Lokalizacja: Siedlisko Nad Rozlewiskiem

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi w Beskidach noclegi w Pieninach noclegi w Sudetach